{ "type": "identify", "data": { "id": "None", "user": { "event": "userInfo", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "event": "pageInfo", "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Anasayfa >

İade & İptal

İade & İptal

ÜCRETSİZ İADE KODU

YURTİÇİ KARGO: 342041617


İADE POLİTİKASI

İade etmek istediğin ürünü faturasıyla birlikte yukarıdaki ücretsiz iade kodunu kullanarak Yurtiçi Kargo şubelerine teslim edebilirsin.

Bir ürünü fatura veya irsaliyesiyle birlikte 30 gün içerisinde iade edebilirsin. Ancak 30 günün aşılması durumunda iade işlemi yapılamamaktadır.

İade etmek istediğin ürün/ürünler kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak paketlenmelidir. 

Paketiniz bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürün iade şartlarına uygunsa 7 gün içinde iade süreci tamamlanır. Ürün iade şartlarına uygun değilse, tarafına bilgi verilerek adresine geri gönderilir. 

İade edilen tutarın kartına yansıma süresi bankaya bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysan, bankalara göre değişim göstermekle birlikte genelde 1-3 iş günü içinde kartına yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabına yansıma süresi daha uzundur. Taksitli yapılan alışverişlerde, ücretin tamamı bankaya tek seferde iade edilir. Banka tarafından kartına iadesi ise taksit sayısı kadar ayda yapılmaktadır. 


İADE ŞARTLARI

Açılmış ve kullanılmış ürün iadesi kabul edilmemektedir. 

Paketin hasarlı (yırtılmış, ıslanmış, kusurlu vb.) olması durumunda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturarak siparişini iade edebilirsin. İlgili tutanaklar kargo görevlisinde mevcuttur, hatalı ürünleri bu şekilde iade adresimize gönderebilirsin.

İç giyim, çorap, ayakkabı bakım ürünü, maske, güneş gözlüğü, takı, mayo/mayo şort, kozmetik, suluk, kulaklık, burun tıkacı, şnorkel vb. ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.

Üretimden itibaren tüm ürünlerin orijinalliğini esas alan barkod tanımlamaları sağlanmaktadır. Bu nedenle iade ürünlerin barkodlarından orijinalliği tespit edilebilmektedir.

Sipariş defolu ya da yanlış ürün olarak tarafına ulaşırsa; sitemizdeki Bize Ulaşın bölümünden müşteri hizmetlerimize veya çağrı merkezimize ulaşılması gerekir. İlgili sipariş numarası tespit edilir ve defolu ürüne ait görsel talep edilir. Görsel sonrasında iade için yönlendirme yapılır.​


İPTAL POLİTİKASI

Siparişiniz paketlenmediyse, fatura kesimi gerçekleşmemiş ve hızlı teslimat seçeneği ile oluşturulmadıysa iptal edebilirsiniz. 444 3736 müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek iptal taleplerinizi iletebilirsiniz.


ÜCRETSİZ İADE KODU

YURTİÇİ KARGO: 342041617


Çağrı Merkezi:

444 3736


İade Adresi: 

Mahmutbey Mah. Ordu Cad. No:52

Bağcılar/İstanbul