{ "type": "identify", "data": { "id": "None", "user": { "event": "userInfo", "permission": "no" } } }
{ "event": "pageInfo", "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Anasayfa >

Hakkımızda

Hakkımızda

fashfed-hakkimizda

Online Alışverişin Stil Rehberi: FashFed

Dünya trendlerine yön veren markaların yenilikçi koleksiyonları ile sayısız hit ürünü bir araya getiren FashFed, online alışveriş partnerin olmak için burada! Stiliyle çevresine ilham olanlar, tarzını cesur parçalarla yansıtanlar ve farklı tarzlara hayat verenler için moda dünyasının en iyi markalarını FashFed’de buluşturuyoruz.


Online alışveriş deneyimine getirdiğimiz bu yeni solukla içindeki seni keşfetmek için yepyeni bir yolculuğa çıkmaya hazır ol! Özgürlüğü ruhunda hisseden bir topluluk olarak modanın kendimizi ifade etmenin en yaratıcı yolu olduğuna inanıyor ve seni de bu yolculuğun bir parçası olmaya davet ediyoruz. Stilini yeniden tanımlayacak ikonik parçaları hemen FashFed’de keşfet!

fashfed-hakkimizda

Eren Perakende’nin Moda Dünyasına FashFed Dokunuşu

FashFed olarak gücümüzü; Türkiye’de birçok alandaki yatırımlarıyla başarılı işlere imza atmış olan Eren Holding’in dünyaca ünlü Fransız Devenlay Grubu ortaklığı ile kurduğu Devenlay – Eren Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş’den alıyoruz.


Eren Perakende; Lacoste, Converse, Gant, Nautica, Burberry ve The Kooples gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki lisans üretim ve dağıtım sorumluluğunu üstleniyor. Bugün 30 yılı aşkın tecrübesiyle 20 ülkede faaliyet gösterdiği 300’den fazla fiziksel mağazası, 500’ün üzerinde satış noktası ve 10 e-ticaret sitesi ile inovatif yatırımlarını ve istikrarlı ilerleyişini sürdürüyor. Mirasını Eren Perakende’nin yeniliğe olan tutkusundan alan FashFed ise bu kararlı ivmeyi destekleyen ürün ve hizmet perspektifiyle Eren Grubu’nun dijital alandaki temsilcilerinden biri olmayı hedefliyor.

Değerlerimiz

Orijinal Ürünler

FashFed’de satılan tüm ürünler %100 orijinal! Birçok markanın Türkiye distribütörü olan Eren Holding güvencesiyle keşfedebileceğin ürünleri, orijinal ürün garantisiyle teslim ediyoruz.

Güvenli Alışveriş

Tüm siparişlerin 256 Bit SSL ve 3D Secure güvencesi altında! FashFed; SSL sertifikası ile kredi kartı bilgilerini yalnızca satın alma aşamasında kullanırken, 3D Secure ile oluşturulan özel şifreleme sistemiyle ise alışverişini güvenle tamamlamanı sağlar.

Hızlı Teslimat

Siparişin, göz açıp kapayıncaya kadar elinde! Standart teslimat ve aynı gün teslimat seçenekleriyle satın aldığın ürünü güvenilir kargo iş birlikleriyle kapına tam zamanında ulaştırıyoruz.

Ücretsiz ve Kolay İade

FashFed’den satın aldığın tüm ürünleri ücretsiz olarak iade edebilirsin. Yapman gereken tek şey, ürünlerini sana verilen iade kodu ile satıcıların anlaşmalı olduğu kargo şirketlerine teslim etmek!

Aktif Müşteri Hizmetleri

Alışveriş deneyiminin her anında yanındayız! Haftanın her günü 09:00 – 24:00 saatleri arasında ulaşabileceğin ekip arkadaşlarımız, satış öncesi ve sonrasında sana destek olmak için sadece bir tık uzağında!