{ "type": "identify", "data": { "id": "None", "user": { "event": "userInfo", "permission": "no" } } }
{ "event": "pageInfo", "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Anasayfa >

Canlı Destek Yurt Dışı Aktarımı Açık Rıza Metni

Canlı Destek Yurt Dışı Aktarımı Açık Rıza Metni

Eren Perakende ve Tekstil Anonim Şirketi (“Biz”, “Eren Perakende”) olarak; henüz yeterli korumanın bulunduğu ülkeler ilan edilmediğinden, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“KVKK”) 9’uncu maddesi kapsamında sizlere, yurtdışına aktarılması öngörülen kişisel verileriniz konusunda bir seçenek sunuyoruz.

Bu açık rıza metninden önce sizlere sunmuş olduğumuz Aydınlatma Metni’nde de görebileceğiniz üzere, http://fashfed.com alan adlı internet sitesinde (“Website”) yer alan Canlı Destek kanalı üzerinden ilettiğiniz soruların bu yine bu kanal üzerinden hızlı bir şekilde çözümlenebilmesi, tarafınıza eş zamanlı canlı müşteri destek hizmeti sunulabilmesi amacıyla hizmet alınan eş zamanlı mesajlaşma kanalı  (“Zendesk”) üzerinden iletişim faaliyetleri yürütülecek uygulama tedarikçilerinin yurtdışında bulunması nedeniyle kişisel verilerinizin yurtdışına aktarılmasına ihtiyaç duyuyoruz.

Önemle belirtmek isteriz ki aşağıda yer alan veriler, sizlerin kişisel verileriniz niteliğindedir. Kişisel verilerinizin yurt dışına aktarımına ilişkin karar tamamen sizin takdirinizde olup bizler bu konuda size bir zorlamada bulunmamaktayız.

Gönder butonundan önce yer alan işaret kutucuğunu (checkbox) işaretleyerek vereceğiniz açık rıza kararınızı, öncesinde yer alan Aydınlatma Metni doğrultusunda almanızı hatırlatır, seçiminizin bizlerle olan ilişkinize dair herhangi bir olumsuzluğa yol açmayacağını bilmenizi ister ve bu hususların önemle altını çizeriz. Böyle bir olumsuzluk hissettiğiniz anda kvkk@erenperakende.com adresinden bizlere bilgi verebilirsiniz. Verdiğiniz açık rıza kararınızı sizlere sunulan elektronik kanallar vasıtasıyla her zaman geri çekebilirsiniz.

• Kimlik Bilgileri (Ad Soyad)

• Müşteri İşlem Bilgileri (Alışveriş Geçmişi, Randevu Bilgileri)

• İletişim Bilgileri (Telefon Numarası, E-Posta Adresi)

• Diğer (Konu, Mesaj İçeriği)

Bu işaret kutucuğunu onaylamanız; yukarıda yer alan kişisel verilerinizin, Zendesk üzerinden tarafınıza canlı müşteri destek hizmeti sunulabilmesi amacıyla Amerika Birleşik Devletleri merkezli Zendesk Inc. şirketine aktarılacağını anladığınız ve bu kişisel verilerinizin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Aydınlatma Metni kapsamında belirtilen şart ve ilkeler dahilinde yurt dışına aktarılmasına rıza gösterdiğiniz anlamına gelecektir.

Bu işaret kutucuğunu onaylamamanız halinde tarafımızla 444 37 36 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden iletişime geçmenizi rica ederiz.